Wolt mokėjimo modelis

Pajamų už užsakymo apskaičiavimas bei atvaizdavimas "Wolt" platformoje

Prieš priimdami užsakymą Wolt kurjerių-partnerių programėlėje pajamas už kiekvieną užsakymą galite matyti prieš jį priimant arba atšaukiant! Visi mūsų kurjeriai-partneriai turi galimybę matyti kokios pajamos juos pasieks už kiekvieną užsakymą prieš jį priimant arba atmetant.

Kaip skaičiuojamas atstumas?

Atstumas Wolt platformoje yra skaičiuojamas pagal realų nuvažiuotą kelią - numatomu trumpiausiu atstumu keliu. Pajamos už atstumą yra skaičiuojamos nuo paties pirmo metro! Į atstumo užmokestį įeina: atstumas iki restorano/parduotuvės, bei atstumas nuo restorano/parduotuvės iki kliento.

Užsakymų atšaukimas

Mūsų kurjeriai-partneriai turi galimybę atšaukti visus jiems nepriimtinus užsakymus! Jei užsakymas jums nėra priimtinas ir jo pristatyti nenorite - jums tereiktų spustelėti mygtuką atsisakyti/reject. Šios funkcijos dėka nėra poreikio susisiekti su pagalbos komanda dėl užsakymo nuėmimo ir/ar laukti, kol užsakymas pranyks pats. Tikimės, jog tai jums padės dar efektyviau vykdyti pristatymus Wolt platformoje.

Kaip sekti savo pajamas?

Užsakymų informacija yra pateikiama labai patogiai ir suprantamai. Šioje skiltyje galite matyti bendrą užmokestį, gautą už kiekvieną įvykdytą pristatymą, visą nuvažiuotą atstumą, gautas papildomas pajamas už didelius užsakymus bei klientų paliktus arbatpinigius. Šios skilties pavyzdys: