Krepšių šiluma ir jos išlaikymas

Naujieji krepšiai, skirti kurjeriams-partneriams, vykdantiems veiklą su automobiliu

Nors šie krepšiai ir neturi šildymo elemento, jie turi labai puikias termoizoliacines šilumos išlaikymo sąvybes tad maistas, keliaujantis pas klientą, jį turėtų pasiekti šiltas!

Kurjeriams partneriams, kurie dar turi juodąjį automobilio krepšį vis dar primename labai svarbų užsakymų pristatymo aspektą - krepšių šildymą. Kad krepšiai sėkmingai įšiltų, juos įjungtus reikėtų laikyti visada, išskyrus tuos atvejus, kai tenka eiti į restoraną arba pas klientus.

Tik naudojant krepšių šildymą klientą pasiekia karštas ir kokybiškas užsakymas - lyg būtų atneštas ką tik iš virtuvės. Turbūt sutiksite , jog užsisakant maisto į namus, jo temperatūra yra vienas iš svarbiausių dalykų vertinant patirtį, o nieko blogiau už šaltą maistą būti negali. Norėtume padėkoti ir tiems kurjeriams - partneriams, kurie sąžiningai naudoja šildymą.

Apsisaugoti nuo šalčio, lietaus bei prasto oro galite ir pasinaudodami jums suteikta Wolt apranga, kuri užtikrina, kad jaustumėtės patogiai ir šiltai. Be to, ši apranga jums gali suteikti ir kitų privalumų:

1. Naudodami Wolt aprangą, galite apsaugoti savo asmeninius drabužius nuo greitesnio nusidėvėjimo. Taip pat, Wolt rūbams išsipurvinus ar suplyšus, jums nereikia rūpintis skalbimu ar taisymu - tiesiog atvykite pasikeisti (arba užsisakykite nemokamą kurjerio paslaugą) nebetinkamą naudoti rūbą, o viskuo kitu pasirūpinsime mes.

2. Vilkint Wolt aprangą, tampate lengviau ir greičiau atpažįstami - klientai galės greičiau jus atpažinti. Taupykite savo laiką!

3. Wolt apranga su vidine ir išorine striuke nepraleidžia vėjo, lietaus ir sniego, tačiau dėl savo puikių termoizoliacinių savybių leidžia nesušalti net lauke esant žemesnei nei -15 laipsnių temperatūrai.