Ką daryti, kai nepavyksta rasti kliento?

Vykdant užsakymų pristatymų veiklą pasitaiko situacijų, kai nepavyksta surasti kliento. To pasekoje gali nukentėti pristatomų užsakymų kokybė, klientas gali likti nepatenkintas, o po tokios situacijos ir nusivylimo galime kliento netekti. Taip pat kurjerio-partnerio krepšyje gali būti ne vienas užsakymas, tad tokia situacija paliečia ne vieną klientą, nes antrajam klientui gali tekti ilgiau palaukti savo užsakymo.

Norime su jumis pasidalinti keliais patarimais, kurie tikime, jog gali pagelbėti, jeigu susidursite su tokiomis situacijomis.

1. Dar kartelį peržiūrėkite, kokį adresą klientas nurodė užsakyme: galbūt yra papildomos detalės, į kurias reikėtų atsižvelgti.

2. Atkreipkite dėmesį į komentarų/pastabų skiltį. Neretai klientai palieka papildomą komentarą, kurio pagalba galima lengviau surasti kliento adresą.

3. Paskambinkite klientui. Visi mūsų kurjeriai-partneriai turi galimybę susisiekti su klientu telefonu.

4. Jei klientas nekelia telefono, o jo nurodyto adreso vis nepavyksta surasti, bei klientas nepasirodo - tik tada susisiekite su mūsų pagalbos komanda. Ji informuos jus ką daryti toliau.