Įrangos užsisakymas/Keitimas/Grąžinimas

Dalis jūsų tikriausiai jau pastebėjote, jog jau prieš kurį laiką pasikeitė įrangos atsiėmimo, pasikeitimo arba grąžinimo tvarka. Taip yra dėl to, jog pradėjome savo bendradarbiavimą su siuntų centru ‘’Allparcels’’, ko pasekoje atsisakėme visų sandėlių ir visą įrangą perkėlėme į vieną vietą. Šie mūsų partneriai kiekvieną išduodamą įrangos dalį pateiks kaip jums yra patogu: galėsite įrangą atsiimti sandėlyje arba pasirinkti pristatymo į namus būdą. Nepriklausomai nuo siuntos gavėjo miesto, jie pasirūpina, jog siunta būtų pristatyta pačiu priimtiniausiu ir patogiausiu būdu ✌Tad jums nebereikia rūpintis klausimais ‘’kaip ir kada nusigauti iki sandėlio?’’ - visus siuntimo arba grąžinimo darbus atliks mūsų partneriai 👌

Pagrindinis mūsų partnerių sandėlis yra Vilniuje, tačiau tai tikrai nėra bėda - iš čia įrangą šis siuntų centras gali pristatyti į bet kokį jūsų nurodytą adresą NEMOKAMAI. Įranga jus pasieks supakuota, tad taip pat tikimės, jog sandariai supakuosite įrangą ją grąžindami/pasikeisdami. Užsiregistravę įrangos atsiėmimui, pasikeitimui arba grąžinimui, per 1-2 dienas gausite pranešimą iš mūsų partnerių, kuris patvirtins jūsų siuntos pristatymą (jame taip pat bus ir siuntos numeris), kuris taip pat jus pasieks kelių dienų bėgyje.💙

O užsiregistruoti atsiimti, grąžinti arba pakeisti įranga yra kaip niekada paprasta - viskas pasiekiama vienoje registracijos formoje! Svarbu paminėti:

  • Dabar nebereikės įvesti savo vardo ir pavardės, telefono numerio bei el.pašto adreso - ši informacija bus integruota automatiškai iš jūsų kurjerio-partnerio paskyros!

  • Kiekviena įrangos registracijos formos nuoroda yra unikali ir skirta būtent jum, tad ja dalintis negalima.

  • Šią formą galite pasiekti keliais būdais: susisiekus su mūsų pagalbos komanda arba kurjerių-partnerių programėlėje atsidarius pagalbos skiltį.