Kaip išsivalyti savo krepšį ir kaip susidėti įrangą?

Jūs, kaip Wolt kurjeris - partneris, turite pasirūpinti, jog užsakymai būtų pristatomi su tvarkingu krepšiu.

Švarus krepšys yra būtinas siekiant užtikrinti tinkamą maisto kokybę bei gerą aptarnavimą. Taigi, kaip efektyviai ir kaip dažnai reikėtų prižiūrėti savo krepšį?

Paprasčiausias atsakymas: krepšį reikėtų valyti kasdien, prieš pradedant vykdyti užsakymus!

Tik palaikydami švarą po kiekvienos pristatymo dienos, pašalindami maisto likučius ir palikdami krepšį atvirą, kad išdžiūtų, galite užkirsti kelią bakterijų dauginimuisi jame!

Apačioje peržiūrėkite trumpą vaizdo įrašą, kaip tinkamai valyti ir prižiūrėti krepšį! Jame susipažinsite kaip efektyviai atlikti kasdienį valymą, atsikratyti įsisenėjusių dėmių bei patikimiausią būdą pasiruošti patiekalų išsiliejimui kelyje.

Štai ko jums prireiks

Vykdant užsakymus:

1. Dezinfekcinio skysčio rankoms - vykdant užsakymus bendraujate su gausybe žmonių bei paliečiate daugybę durų rankenų. Norint apriboti bakterijų plitimą, pravartu dažnai plauti ir dezinfekuoti rankas.

2. Antibakterinių servetėlių - šlapios servetėlės ne tik padės palaikyti asmeninę higieną, bet ir puikiai pasitarnaus įvykus patiekalų išsiliejimui kelyje. Juk nenorite, jog nelaimingas atsitikimas jus sustabdytų piko metu, tad rekomenduojame visuomet turėti drėgnų servetėlių pakuotę šoninėje “Wolt” krepšio kišenėje.

Baigus vykdyti užsakymus:

1. Šilto vandens

2. Muilo

3. Švarios šluostės, jei krepšys nešvarus iš išorės - kempinės.

Krepšį galite plauti kaip ir bet kurį kitą tvirtą paviršių namuose, tačiau nepamirškite nuvalyti rankenų, užtrauktukų ir kitų dažnai liečiamų krepšio dalių. Išvalius krepšį, rekomenduojame palikti jį atidarytą (arba iš dalies atidarytą), kad nenaudojamas jis galėtų išsivėdinti.

Kai krepšys jau yra švarus, svarbu jį laikyti tokioje vietoje, kur jis išliks švarus. Ideali vieta turėtų būti gerai vėdinama, sausa, apsaugota nuo gyvūnų bei kenkėjų bei saugi.

Jei nutiktų taip, jog jus pasiektų dar nesurinkta įranga, šiame polapyje rasite vaizdo įrašus, kurie jums pagelbės šią įrangą taisyklingai surinkti!

Kaip susidėti dviračio/motociklo krepšį?