Kaip elgtis atvykus į parduotuvę?

Atminkite, jog šiuo metu Wolt platformoje klientai gali pasilepinti ne tik užsakymais iš savo mėgiamų restoranų, tačiau užsisakyti reikiamų prekių iš parduotuvių! Wolt platformoje galima rasti tokių prekinių ženklų kaip: Rimi, Topo Centras, Samsung ir be galo daug kitų parduotuvių, kurių skaičius kiekvieną dieną tik auga. O kuo didesnis skaičius - tuo daugiau užsakymų ir tuo didesnės pajamos!

Šiame skyrelyje norėtume pasidalinti patarimais, kurie tikrai bus naudingi pristatant užsakymus iš parduotuvių:

  • Kaip ir pristatant iš restoranų, taip ir iš parduotuvių: visada įsitikinkite, kad pasiimate būtent to kliento užsakymą, kurio vardą matote savo programėlėje.

  • Atminkite, jog šalti produktai (ledai, gėrimai, šaldyta mėsa) negali keliauti šildomame krepšyje. Esame susidūrę su situacijomis, kai klientui užsisakius žalią šaldytą mėsą, ji yra pristatoma su įjungtu krepšio šildymu - natūralu, jog klientas tokiose situacijose lieka nepatenkintas kokybe. Stenkimės šaldytus produktus pristatyti šaltkrepšiuose arba maišeliuose, kuriuos iš karto įteikia parduotuvės.

  • Dažnai pasitaiko didesnės vertės užsakymų iš įvairių krautuvių ir parduotuvių, juk nenorime, kad jie nukeliautų ne į tas rankas ir liktume su finansinėmis pasekmėmis.

  • Kai kuriems užsakymams net neprireiks mūsų krepšio! Dalis parduotuvių atiduoda savo užsakymus jau sudėtus į savo maišiukus ar dėžutes, tad jums telieka pasirūpinti, jog užsakymai sėkmingai pasiektų klientą.

  • Jei vis dėl to nenorite gauti užsakymų iš šių ar kitų parduotuvių - praneškite mums. Svarbu: jūs galite atsisakyti galimybės gauti užsakymus iš mūsų prekybinių partnerių, tačiau tai reikš, kad užsakymų negausite iš visų prekybininkų (krautuvėlių, gėlių salonų ir pan.) Tinkamai įsivertinkite šią galimybę, nes jos atsisakius gali mažėti jūsų pajamos.

    Atsiminkite ir supraskite, kad per skubėjimą paimtas ne tas užsakymas ar nepilnas užsakymas kainuoja nemažai nervų, kuro sąnaudų, laiko ir labai smarkiai kerta per kokybę. O mūsų visų tikslas - aukšta kokybė ir laimingi klientai, kurie užsako vis daugiau.