Nuvažiuotas atstumas realiu keliu

Dar prieš priimdami jums įkritusį užsakymą, iš karto matysite, koks bus nuvažiuotas atstumas realiu keliu! Primename, jog į nuvažiuotą atstumą yra įtraukta kelionė iki restorano/parduotuvės bei kelionė iki kliento. Nepamirškite, jog rodomas atstumas realiu keliu yra apytikslis ir labai retais atvejais gali truputį skirtis nuo realaus nuvažiuoto atstumo.

Šis atnaujinimas taip pat leis jums dar tiksliau įvertinti, kiek pastangų reikės įdėti pristatant programėlės pasiūlytus užsakymus 👍

Nepamirškite, jog šis atnaujinimas veiks tik tuomet, jeigu esate atsinaujinę Wolt kurjerio-partnerio programėlę į 2.35.0 versiją! Tai galite padaryti pasinaudoję viena iš šių dviejų nuorodų:

Dalinamės pavyzdžiais:

  • Pirmame pavyzdyje matome pavienio užsakymo arba pirmojo užsakymo grupuotų užsakymų režime, pavyzdį. Jame nurodyta kiek tektų keliauti iki restorano/parduotuvės, kiek tektų keliauti iki kliento ir koks būtų bendras nuvažiuotas atstumas. Pavyzdyje apačioje, bendras nuvažiuotas atstumas yra 4.2km, kelionė iki restorano/parduotuvės yra 1.2km, o kelionė iki kliento yra 3.0km.

  • Antroje ekrano nuotraukoje galite matyti grupuotų užsakymų pavyzdį - šiuo atveju tai gali būti antrasis užsakymas kelionėje. Dėmesį taip pat reikėtų atkreipti į atstumą iki restorano/parduotuvės bei atstumą iki kliento. Pavyzdyje nurodyta, kiek papildomai tektų nukeliauti pristatant šį grupuotą užsakymą (bendras nuvažiuotas atstumas yra 0.4km, kelionė iki restorano/parduotuvės yra 0.1km, o kelionė iki kliento yra 0.3km)

  • Trečiojoje ekrano nuotraukoje atstumas yra nurodytas tiesia linija, jeigu iškiltų netikėtų techninių nesklandumų, kai programėlė negalėtų apskaičiuoti tikslaus nuvažiuoto atstumo. Tačiau nesijaudinkite, net ir tais retais atvejais, kai prieš priimdami užduotį matysite apytikslį atstumą tiesia linija, jums vis tiek bus kompensuojama pagal atstumą realiu keliu!

Šis programėlės atnaujinimas neturės įtakos mokėjimo modeliui - jis liks toks pats, koks yra dabar! Svarbu paminėti, jog finansų puslapis išliks nepakitęs. Ir toliau sėkmingai matysite savo pajamų paskirstymą pagal užsakymus ir nuvažiuotų maršrutų atstumus! Taip pat primename, jog kiekvienas Wolt kurjeris-partneris turi galimybę nepriimti jam pasiūlyto užsakymo, nepaisant to, su kokiu režimu pristato užsakymus: su pavieniu ar su grupuotu.