Mažeikiai

Labas! Šiame Wolt kurjerių-partnerių polapyje turi galimybę susipažinti su įvairia, tik Mažeikių miestui aktualia, informacija.

Kiekvienas Wolt paslaugomis besinaudojantis klientas Mažeikių mieste užsakymus gali pateikti visomis savaitės dienomis. Tam, kad būtų paprasčiau, dalinamės Wolt programėlės darbo laikais, kurių metu klientai gali pateikti ir jūs galite gauti užsakymus.

Norime su jumis pasidalinti ir „karštuoju“ Mažeikių tašku. Tai vieta, kurioje yra didžiausia restoranų bei parduotuvių koncentracija.

Kuo daugiau restoranų/parduotuvių šalia Jūsų, tuo didesnė tikimybė gauti užsakymą ir maksimaliai padidinti savo pajamas. Tad, jei norite padidinti savo pajamas, pravartu prisijungti šioje zonoje ir važiuoti link jų iškart kai pristatote užsakymus. Įprastai tai padeda gauti daugiau užsakymų.

Wolt Herojų ''Facebook'' grupė

Visi veiklą vykdantys Wolt kurjeriai-partneriai turi ir savo Facebook grupę. Joje gali rasti nemažai naudingos informacijos, tad jei vis dar neprisijungei, rekomenduojame tai padaryti!

Kurjerių-partnerių rekomendacijų programa

Už kiekvieną draugą(-ę), kuriam rekomenduosite tapti “Wolt” kurjeriu-partneriu, prie jūsų pajamų pridėsime 60€ !

Taip pat, prie draugo(-ės) pajamų pridėsime 30 €. Viskas, ką reikia padaryti tai užsiregistruoti su jūsų unikaliu kodu ir per 30 dienų atlikti 60 pristatymų.

1. Dalinkitės savo kodu su visais!

Nesikuklinkite - nėra jokių apribojimų kiek žmonių galite užsiregistruoti naudodami jūsų kodą! (Kodą ir patogias nuorodas jo dalinimuisi rasite savo “Wolt partner” programėlėje)

2. Paskatinkite draugus užsiregistruoti Wolt

Kai jie užsiregistruos, įsitikinkite, kad į anketoje esantį laukelį “Kurjerio-partnerio rekomendacijos kodas” įrašytų reikiamą kodą.

3. Motyvuokite savo draugą pristatyti 60 pirmųjų užsakymų.

Tam skirta 30 dienų nuo sutarties patvirtinimo dienos. Jei pavyks - jūs gausite 60 € premiją, o draugas - papildomus 30€ prie savo surinktų pajamų.