Pajamų už užsakymo apskaičiavimas bei atvaizdavimas "Wolt" platformoje

Prieš priimdami užsakymą Wolt kurjerių-partnerių programėlėje pajamas už kiekvieną užsakymą galite matyti prieš jį priimant arba atšaukiant!

Visi mūsų kurjeriai-partneriai turi galimybę matyti kokios pajamos juos pasieks už kiekvieną užsakymą prieš jį priimant arba atmetant. Šio atnaujinimo mūsų kurjeriai-partneriai prašė tikrai ilgą laiką - dėkojame jums už komentarus ir paliktą grįžtamąjį ryšį. Tikimės, kad tai jums padės dar lengviau apsispręsti: priimti pasiūlytą užsakymą ar jį atmesti.

Per šiuos kelis mėnesius:

Norime, jog pajamos, kurias gaunate už kiekvieną užsakymą būtų nustatytos pagal pastangas, kurių reikia individualiam užsakymui atlikti. Pirmąjį žingsnį link to jau žengėme, kai praeitais metais pristatėme atstumo skaičiavimą realiu keliu bei apmokėjimą už keliones iki užsakymo atsiėmimo vietos. 👌Netrukus, siūlant užmokestį už užsakymą, bus atsižvelgta ir į toliau pateiktus faktorius:

Kliento bei restorano/parduotuvės vieta (pvz: ar sunku pasiekti tam tikrą vietą?)

Orai (pvz: dėl lietaus ar kitų nepalankių oro sąlygų reikalingas didesnis prisijungusių kurjerių-partnerių skaičius?)

Užsakymo rūšis (pvz: ar tai didžiulis užsakymas iš parduotuvės? O gal tai vienas burgeris?)

Kiti faktoriai (pvz: blogos automobilių parkavimo sąlygos ir kt.)

Imamės visų veiksmų, siekdami užtikrinti, jog kiekvienas Wolt platformoje įvykdytas pristatymas būtų apmokėtas teisingai bei sąžiningai. Atsižvelgiant į individualaus užsakymo detales, tam tikrų užsakymų užmokestis gali būti didesnis, nei anksčiau, o už kitus - mažesnis. Galutinis šių pakeitimų tikslas - užtikrinti, jog kiekvienas Wolt platformoje vykdomas pristatymas būtų vertas dėmesio.

Naujai įgyvendinti programėlės atnaujinimai padės lengviau sužinoti suteikiamą užmokestį už kiekvieną įvykdytą pristatymą. Prieš priimant ar atšaukiant pasiūlytą užsakymą, kurjerių-partnerių programėlėje matysite pajamas, į kurias įtraukiamas bazinis užmokestis, užmokestis už atstumus (iki užsakymo atsiėmimo vietos bei iki pristatymo vietos) ir bet kokie kiti su konkrečiu užsakymu susiję papildomi mokesčiai. Pristačius užsakymą, statistikoje matysite bendrą už užsakymą gautą užmokestį (į jį įtraukiant ir arbatpinigius bei premijas už tam tikro skaičiaus užsakymų įvykdymą per tam tikrą laiką).

Supaprastinta bei lengviau skaitoma programėlės statistikos skiltis. Šio pakeitimo dėka pristatytų užsakymų informacija bus pateikiama daug patogiau ir suprantamiau. Šioje skiltyje matysite bendrą užmokestį, gautą už kiekvieną įvykdytą pristatymą, visą nuvažiuotą atstumą, gautas papildomas pajamas už didelius užsakymus bei klientų paliktus arbatpinigius. Žemiau prisegame šios skilties pavyzdį:

Kada geriausia prisijungti?

Norime priminti, kad tinkamai suplanavus kada ir kur prisijungti, gali turėti didelės įtakos jūsų gaunamoms pajamoms. Naudodamiesi žemiau pavaizduota lentele galite matyti, kuriuo metu prisijungti prie programėlės yra geriausia!