Pajamų už užsakymo apskaičiavimo bei atvaizdavimo "Wolt" platformoje sistemos atnaujinimas

Wolt kurjerių-partnerių programėlėje matysite pajamas už kiekvieną užsakymą prieš jį priimant arba atšaukiant + netrukus bus dar daugiau naujienų!

Šiame pranešime norime su jumis pasidalinti keliomis naujienomis apie tai, kaip planuojama atnaujinti Wolt kurjerių-partnerių gaunamų pajamų atvaizdavimą.

Jau netrukus:

Visi mūsų kurjeriai-partneriai turės galimybę matyti kokios pajamos juos pasieks už kiekvieną užsakymą prieš jį priimant arba atmetant. Šio atnaujinimo mūsų kurjeriai-partneriai prašė tikrai ilgą laiką - dėkojame jums už komentarus ir paliktą grįžtamąjį ryšį. Tikimės, kad atnaujinimas jums padės dar lengviau apsispręsti: priimti pasiūlytą užsakymą ar jį atmesti.

Per šiuos kelis mėnesius:

Norime, jog pajamos, kurias gaunate už kiekvieną užsakymą būtų nustatytos pagal pastangas, kurių reikia individualiam užsakymui atlikti. Pirmąjį žingsnį link to jau žengėme, kai praeitais metais pristatėme atstumo skaičiavimą realiu keliu bei apmokėjimą už keliones iki užsakymo atsiėmimo vietos. 👌Netrukus, siūlant užmokestį už užsakymą, bus atsižvelgta ir į toliau pateiktus faktorius:

Kliento bei restorano/parduotuvės vieta (pvz: ar sunku pasiekti tam tikrą vietą?)

Orai (pvz: dėl lietaus ar kitų nepalankių oro sąlygų reikalingas didesnis prisijungusių kurjerių-partnerių skaičius?)

Užsakymo rūšis (pvz: ar tai didžiulis užsakymas iš parduotuvės? O gal tai vienas burgeris?)

Kiti faktoriai (pvz: blogos automobilių parkavimo sąlygos ir kt.)

Dėkojame jums 💙

DUK

Kokie pakeitimai manęs laukia kaip Wolt kurjerio-partnerio?

  • Netrukus Wolt kurjerių-partnerių programėlėje pasikeis individualaus užsakymo gaunamų pajamų atvaizdavimas programėlėje - prieš priimdami ar atmesdami užsakymą matysite kokios pajamos jus pasiektų už įvykdytą pristatymą.

  • Ateinančių mėnesių metu bus tobulinama bei naujinama apmokėjimų sistema, kuri padės nustatyti sąžiningą bei teisingą užmokestį už kiekvieną įvykdytą pristatymą Wolt platformoje.

Ar dėl šių pokyčių padidės ar sumažės mano pajamos?

  • Imamės visų veiksmų, siekdami užtikrinti, jog kiekvienas Wolt platformoje įvykdytas pristatymas būtų apmokėtas teisingai bei sąžiningai. Atsižvelgiant į individualaus užsakymo detales, tam tikrų užsakymų užmokestis gali būti didesnis, nei anksčiau, o už kitus - mažesnis. Galutinis šių pakeitimų tikslas - užtikrinti, jog kiekvienas Wolt platformoje vykdomas pristatymas būtų vertas dėmesio..

Kaip galiu sužinoti, kokį užmokestį gausiu, įgyvendinus šį atnaujinimą?

  • Naujai įgyvendinti programėlės atnaujinimai padės lengviau sužinoti suteikiamą užmokestį už kiekvieną įvykdytą pristatymą. Prieš priimant ar atšaukiant pasiūlytą užsakymą, kurjerių-partnerių programėlėje matysite pajamas, į kurias įtraukiamas bazinis užmokestis, užmokestis už atstumus (iki užsakymo atsiėmimo vietos bei iki pristatymo vietos) ir bet kokie kiti su konkrečiu užsakymu susiję papildomi mokesčiai. Pristačius užsakymą, statistikoje matysite bendrą už užsakymą gautą užmokestį (į jį įtraukiant ir arbatpinigius bei premijas už tam tikro skaičiaus užsakymų įvykdymą per tam tikrą laiką).

Ką daryti, jei noriu toliau bendradarbiauti su "Wolt" senomis sąlygomis?

  • Jau kuris laikas šiam atnaujinimui skiriame nemažai laiko siekdami užtikrinti, jog gaunamos pajamos už kiekvieną Wolt platformoje įvykdytą pristatymą būtų dar sąžiningesnės ir teisingesnės. Tikimės, jog įgyvendinus šiuos pakeitimus skirsite laiko išmėginti visus sistemos pakeitimus ir pamatysite, kaip auga jūsų pajamos. Tuomet turėsite galimybę nuspręsti, ar norite su mumis tęsti bendradarbiavimą. Įsigaliojus sistemos pakeitimams tęsti veiklą pagal senas sutarties sąlygas galimybės nebus.